خدمات سرویس VIP مدیران خودرو 777

تعمیرگاه VIP و مرکز ارائه خدمات سرویس‌های دوره‌ای 777 از خرداد 1402 کار خود را آغاز کرده و در حال توسعه است. در این تعمیرگاه سه گروه خدماتی کلی پیش‌بینی شده که شامل 22 ایستگاه تعمیراتی، 8 ایستگاه بدنه و رنگ و 3 ایستگاه دیتیلینگ است.در بخش تعمیرات، خدمات مکانیکی موتور، گیربکس، قوای محرکه و برق‌کاری انجام می‌شود. بخش رنگ و بدنه مخصوص خدمات صافکاری بدون رنگ (PDR) صافکاری عادی و نقاشی است و در بخش دیتیلینگ نیز فرآیندهای نوینی مثل کاور، سرامیک، شیشه دودی، صفرشویی صورت می‌گیرد.

ظرفیت پذیرش تعمیرگاه VIP مدیران خودرو 777، روزانه به صورت میانگین 65 دستگاه خودرو از محصولات مدیران خودرو با تمرکز بر برند فونیکس است. 

نمایندگی خدمات پس از فروش مدیران خودرو

سالن انتظار شیشه‌ای یا لانج تعمیرگاه VIP مدیران خودرو 777 نیز با توجه به معماری و امکانات آن، در زمره بهترین‌های ایران است. در این سالن مشتریان ضمن پیگیری لحظه‌ای مراحل تعمیرات یا دریافت سرویس برای خودرو، می‌توانند از امکاناتی مثل پذیرایی ویژه، صندلی ماساژور و حتی بازی با کنسول PS-5 بهره‌مند شوند و در پایان نیز خودرو پس از شست‌و‌شو در کارواش به آنها تحویل خواهد شد.

آدرس: تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص، بلوار گلستانک، خیابان آبان ششم

تلفن: 021498810 داخلی 965

ساعات کار تعمیرگاه VIP مدیران خودرو 777 در هفته به چه شکلی است؟

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 صبح تا 17:30 عصر و روز پنج‌شنبه از ساعت 7:30 تا 12:30

به طور کلی چه سرویس‌هایی در تعمیرگاه VIP ارائه می‌شوند؟

تعمیرگاه VIP مدیران خودرو 777 در سه بخش کلی یعنی سرویس‌های اولیه، سرویس‌های دوره‌ای و خدمات مربوط به گارانتی پذیران مراجعه‌کنندگان است.

توصیه ویژه مدیریت تعمیرگاه VIP مدیران خودرو به مشتریان چیست؟

توصیه خاص مدیریت تعمیرگاه به مشتریان گرامی این است که حتما دفترچه راهنمای مربوط به محصولات را به دقت مطالعه کنند. در وهله اول این کار باعث می‌شود مالکان خودرو اطلاعات مفیدی به دست بیاورند که در نگهداری خودرو و طول عمر آن بسیار مفید است. علاوه بر این با مطالعه دفترچه راهنمای مشتریان، اطلاعات مربوط به شرایط و ضوابط گارانتی خودرو نیز در اختیار مالکان قرار می‌گیرد که منجر به آگاهی کامل در مورد این نوع از خدمات می‌شود.

برای دریافت دفترچه راهنما باید به کجا مراجعه کرد؟

با وجود دفترچه راهنمای محصول به صورت فیزیکی، مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت خدمات پس از فروش مدیران خودرو، دفترچه راهنمای مجازی هر محصول را با فرمت پی‌دی‌اف نیز دریافت کنند.