اطلاعیه مدیران خودرو 777 درباره سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی

مدیران خودرو 777 به عنوان رتبه اول فروش و نمایندگی برتر شرکت صنایع خودروسازی مدیران، از افرادی که در سال 1402 برای خرید خودرو در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی ثبت نام کرده‌ و در لیست منتخب بهار و تابستان 1403 قرار گرفتند، دعوت می‌کند برای ادامه مراحل خرید محصولات این شرکت و عقد قرارداد به شعب 777 در استان تهران و البرز مراجعه فرمایند. این اطلاعیه ویژه محصولات ام وی ام و فونیکس است که شامل مدل‌های ام وی ام X22 ام تی، آریزو 5 FL، فونیکس تیگو 7 پرو پریمیوم، فونیکس آریزو 6 جی تی، فونیکس FX و فونیکس تیگو 8 پرو مکس IE است.

"*" indicates required fields

توجه*

اطلاعیه مهم سامانه یکپارچه خودرو

بر اساس اعلام وزارت صمت و سامانه یکپارچه خودرو، کسانی که سال گذشته در این سامانه ثبت نام کردند و در روزهای اخیر پیامک این سامانه برای آنها ارسال شده، می‌توانند برای ادامه مراحل ثبت نام تا خرید محصولات مدیران خودرو (موعد تحویل بهار و تابستان 1403) اقدام کنند.

لیست خودروهای سامانه یکپارچه مدیران خودرو

مدیران خودرو برای منتخبین بهار و تابستان 1403 در سامانه یکپارچه، جهت تکمیل ثبت نام خودروهای ام وی ام ایکس 22 ام تی، آریزو 5 FL، فونیکس تیگو 8 پرو و آریزو 6 پرو پیامک ارسال کرده است. کسانی که سال گذشته تیگو 8 پرو را انتخاب کردند باید به جای این خودرو از بین تیگو 7 پرو پریمیوم، فونیکس اف ایکس و تیگو 8 پرو مکس انتخاب و تبدیل کنند. همچنین منتخبان متقاضی آریزو 6 پرو نیز می‌توانند خودرو جذاب آریزو 6 جی تی را انتخاب کنند.

تکمیل وجه سامانه یکپارچه مدیران خودرو

منتخبان سامانه یکپارچه بعد از دریافت پیامک از سوی مدیران خودرو می‌توانند بعد از ثبت نام اولیه در یکی از نمایندگی‌های مدیران خودرو، حداکثر تا 5 روز تکمیل وجه ثبت نام خودرو انتخابی خود را انجام دهند.

خرید اقساطی منتخبان سامانه یکپارچه

منتخبان سامانه می‌توانند در این موعد خرید، از امکان خرید اقساطی مدیران خودرو نیز بهره‌مند شوند و با پرداخت نیمی از مبلغ خودروهای موجود و دریافت وام بانکی، توان خرید خود را افزایش دهند.

تکمیل ثبت نام سامانه یکپارچه با 777

منتخبان سامانه یکپارچه می‌توانند به صورت حضوری، تلفنی یا از طریق ثبت نام در این صفحه در مدیران خودرو 777، مراحل ثبت نام تا خرید و تحویل خودرو مورد نظرشان را دنبال کنند و از مزایای مشاوره‌ و اطلاعات پشتیبانی آنی مدیران خودرو 777 نیز بهره‌مند شوند.
مدیران خودرو 777 با 6 شعبه و 3 کارشو در استان تهران و البرز، آسان‌ترین راه دسترسی را برای متقاضیان فراهم کرده است.

1. تمامی متقاضیان واجد شرایط با اولویت بندی موعد تحویل 1403 اعلام شده در سامانه یکپارچه میبایست از تاریخ 1403/04/18 پس از دریافت پیامک اطلاع رسانی توسط شرکت مدیران خودرو ، اقدام به ثبت نام اولیه و واریز وجه نمایند.

2. عدم مراجعه جهت ثبت نام متقاضی در این بازه زمانی، به منزله انصراف ایشان از دریافت خودرو تلقی میگردد و مشتری در آینده حق هیچگونه ادعا و اعتراضی نخواهد داشت.

3. اطلاع رسانی شرکت صنایع خودرو سازی مدیران صرفا از طریق وبسایت رسمی و همچنین ارسال پیامک به شماره اعلامی مشتری در سامانه یکپارچه، خواهد بود.

4. امکان صلح از محل این طرح فروش مجاز نمیباشد.

5. قیمت خودرو در زمان ثبت نام به صورت قطعی می باشد.

6. زمان تحویل در روش فروش نقدی 90 روز کاری بعد از تکمیل وجه و در صورت انتخاب روش اقساطی، تاریخ تحویل خودرو 90 روز کاری بعد از تایید نهایی لیزینگ / بانک ارائه دهنده تسهیلات خواهد بود و زمان تحویل اعلام شده در سامانه یکپارچه ملاک نمیباشد. ضمناً با توجه به عدم امکان تغییر شرایط اقساط، مشتری محترم میبایست از امکان فراهم نمودن مدارک مورد نیاز لیزینگ / بانک ارائه دهنده تسهیلات اطمینان حاصل نماید. (در صورت عدم توانایی مشتری در احراز مستندات مالی و عدم تخصیص تسهیلات توسط بانک، هیچ مسئولیتی بر عهده شرکت مدیران خودرو نمیباشد).

7. قرارگرفتن متقاضی در لیست انتظار براساس زمانبندی اعلامی در سامانه یکپارچه تعهدی را برای خودرو ساز به منظور تحویل خودرو ایجاد نمینماید و این تعهد صرفاً پس از انجام تمامی مراحل فوق و براساس انعقاد قرارداد فروش متقاضی با خودروساز و براساس مفاد قرارداد منعقده شکل میگیرد.

8. در فروش اقساطی، مدت اقساط ، نرخ سود تسهیلات و هزینه های خدمات بانک و یا لیزینگ از جمله هزینه های تشکیل پرونده و اعتبارسنجی و سایر هزینه های قانونی قابل مطالبه که توسط بانک و یا لیزینگ مربوطه مقرر گردیده است به مبلغ نقدی خودرو افزوده و به عنوان قیمت فروش اقساطی در نظر گرفته خواهد شد.

متقاضیانی که موعد تحویل آن‌ها بهار و تابستان ۱۴۰۳ بوده و خودروهای آریزو ۶ پرو و تیگو ۸ پرو را انتخاب نموده‌اند میباسیت نسبت به تغییر خودرو خود اقدام فرمایند.
خودرو قابل انتخاب و جایگزین آریزو ۶ پرو :
آریزو ۶ جی تی
خودروهای قابل انتخاب و جایگزین تیگو ۸ پرو :
تیگو ۷ پرو پرمیوم، اف ایکس پرمیوم، تیگو ۸ پرومکس آی ای

تمامی مراحل تغییر خودرو در شعب و کارشوهای مدیران خودرو ۷۷۷ به صورت حضوری و غیرحضوری و کاملا رایگان انجام میپذیرد.