شرایط فروش مدیران خودرو ( ام وی ام و فونیکس )

در حال حاضر فروش تمامی محصولات مدیران خودرو MVM و FOWNIX از طریق سامانه یکپارچه وزارت صمت می باشد .

متقاضیان عزیز می توانند با مراجعه حضوری و یا از طریق تماس تلفنی به یکی از شعب نمایندگی مدیران خودرو 777 در تهران و کرج ، راهنمایی و مشاوره رایگان کارشناسان ما را از مرحله پیش ثبت نام در سامانه تا تحویل ناب خودرو دریافت نمایند .

با تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما در اولین فرصت برای ثبت نام غیـر حضوری با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

شرایط فروش ام وی ام
شرایط فروش فونیکس
شرایط فروش ام وی ام
شرایط فروش فونیکس

همراهـان عزیز، در حال حاضر فروش نقد و اقساط بسته می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در مدیران خودرو 777 تماس حاصل فرمایید.

کاتالوگ دیجیتال ام وی ام و فونیکس

شرایط فروش مدیران خودرو فونیکس

توضیحات، الزامات و محدودیت ها

1.شرکت صنایع خودروسازی مدیران صرفا از طریق وبسایت رسمی و همچنین ارسال پیامک به شماره اعلامی مشتری هنگام ثبت نام، زمان صدور دعوتنامه را به اطلاع ایشان می رساند و شرایط فروش مدیران خودرو را اعلام میکند .

2.پس از ارسال اطلاعیه، مشتری میبایست ظرف مدت ۷۲ساعت از زمان اعلام جهت انتخاب شرایط و صدور دعوتنامه به نمایندگی منتخب خود مراجعه نماید.

3.پس از صدور دعوتنامه مشتری ۷۲ساعت فرصت تکمیل وجه درخواست را دارد. بدیهی است در صورت عدم مراجعه مشتری در زمان تعیین شده ، درخواست خرید مشتری به صورت یکطرفه ابطال و انصراف میگردد . 

4- امکان صلح از محل این طرح فروش مجاز نمی باشد.

5.صدور دعوتنامه فقط یکبار امکان پذیر می باشد ، لذا مشتریان گرامی می بایست در انتخاب شرایط ، دقت لازم را به عمل آورند.

6.قیمت در زمان ثبت نام اولیه، علی الحساب و غیر قطعی می باشد و قیمت نهایی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص خواهد شد.

7.در زمان صدور دعوتنامه ، مشتری قادر به انتخاب یکی از روش های نقدی و یا اقساطی خواهد بود و پس از انتخاب امکان تغییر شرایط میسر نمی باشد.

8.در صورت انتخاب روش اقساطی ، تاریخ تحویل خودرو ۹۰روز کاری بعد از تایید نهایی لیزینگ / بانک ارائه دهنده تسهیلات خواهد بود و زمان تحویل اعلام شده در سامانه یکپارچه ملاک نمی باشد. ضمنا با توجه به عدم امکان تغییر دعوتنامه ، مشتری محترم می بایست از امکان فراهم نمودن مدارک مورد نیاز لیزینگ/ بانک ارائه دهنده تسهیلات اطمینان حاصل نماید. ( در صورت عدم توانایی مشتری در احراز مستندات مالی و عدم تخصیص تسهیلات توسط بانک، هیچ مسئولیتی بر عهده شرکت مدیران خودرو نمی باشد)

9.در صورتی که شرکت به هر دلیلی قادر به تحویل خودروی مورد تقاضای مشتری نباشد ، راسا مجاز است نسبت به تغییر خودرو به نزدیکترین مدل از لحاظ قیمت در زمان دعوتنامه اقدام نماید.

10.مجددا یادآور میگردد قرارگرفتن متقاضی در لیست انتظار براساس زمانبندی اعلامی، تعهدی را برای خودروساز به منظور تحویل خودرو ایجاد نمی نماید و این تعهد صرفاً پس از انجام تمامی مراحل فوق و براساس انعقاد قرارداد فروش متقاضی با خودروساز و براساس مفاد قرارداد منعقده شکل می گیرد