خدمات سرویس VIP مدیران خودرو 777

خدمات سرویس VIP مدیران خودرو 777

خدمات تعمیرگاه مدیران خودرو 777

در بخش تعمیرات محصولات مدیران خودرو، خدمات مکانیکی موتور، گیربکس، قوای محرکه و برق‌کاری انجام می‌شود. بخش رنگ و بدنه مخصوص خدمات صافکاری بدون رنگ و نقاشی است. در بخش دیتیلینگ نیز فرآیندهایی مثل کاور، سرامیک، شیشه دودی، صفرشویی صورت می‌گیرد.

ظرفیت تعمیرگاه VIP مدیران خودرو 777

ظرفیت پذیرش تعمیرگاه VIP مدیران خودرو 777، برای سرویس دوره‌ای و تعمیرات محصولات مدیران خودرو، روزانه به صورت میانگین 65 دستگاه خودرو از محصولات مدیران خودرو با تمرکز بر برند فونیکس است.

نمایندگی خدمات پس از فروش مدیران خودرو

لانژ تعمیرگاه VIP

سالن انتظار شیشه‌ای یا لانژ  مدیران خودرو 777 نیز با توجه به معماری و امکانات آن، در زمره بهترین‌های ایران است. در این سالن مشتریان ضمن پیگیری لحظه‌ای مراحل تعمیرات یا دریافت سرویس برای خودرو، می‌توانند از امکاناتی مثل پذیرایی ویژه، صندلی ماساژور و حتی بازی با کنسول ps-5 بهره‌مند شوند و در پایان نیز خودرو پس از شست‌و‌شو در کارواش به آنها تحویل خواهد شد.

آدرس: تهران، کیلومتر 14 جاده مخصوص، بلوار گلستانک، خیابان آبان ششم

تلفن: 021498810 داخلی 965

سوالات متـداول

ساعات کار تعمیرگاه VIP مدیران خودرو 777 در هفته به چه شکلی است؟

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 صبح تا 17:30 عصر و روز پنج‌شنبه از ساعت 7:30 تا 12:30

به طور کلی چه سرویس‌هایی در تعمیرگاه VIP ارائه می‌شوند؟

تعمیرگاه VIP مدیران خودرو 777 در سه بخش کلی یعنی سرویس‌های اولیه، سرویس‌های دوره‌ای و خدمات مربوط به گارانتی پذیران مراجعه‌کنندگان است.

توصیه ویژه مدیریت تعمیرگاه مدیران خودرو به مشتریان چیست؟

توصیه خاص مدیریت تعمیرگاه به مشتریان گرامی این است که حتما دفترچه راهنمای مربوط به محصولات را به دقت مطالعه کنند. در وهله اول این کار باعث می‌شود مالکان خودرو اطلاعات مفیدی به دست بیاورند که در نگهداری خودرو و طول عمر آن بسیار مفید است. علاوه بر این با مطالعه دفترچه راهنمای مشتریان، اطلاعات مربوط به شرایط و ضوابط گارانتی خودرو نیز در اختیار مالکان قرار می‌گیرد که منجر به آگاهی کامل در مورد این نوع از خدمات می‌شود.

برای دریافت دفترچه راهنما باید به کجا مراجعه کرد؟

با وجود دفترچه راهنمای محصول به صورت فیزیکی، مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت خدمات پس از فروش مدیران خودرو، دفترچه راهنمای مجازی هر محصول را با فرمت پی‌دی‌اف نیز دریافت کنند.