شرایط فروش تیگو 7 پرو

شرایط فروش تیگو 7 پرو

پیشرانه تیگو 7 پرو

 

پیشرانه 1.5 لیتری توربو شارژ خودرو فونیکس تیگو 7 پرو ،  قادر به تولید 156 اسب بخار قدرت و گشتاور 230 نیوتن متر می باشد، که برای برای یک کراس اور بسیار مناسب است.

tiggo7-pro-engine-1

گیربکس

 

گیربکس مورد استفاده در این خودرو نیز از نوع 9 سرعته CVT است که علاوه بر همخوانی بی نظیر با موتور خودرو دارای کمترین زمان تعویض دنده است که بدون افت دور موتور تعویض دنده نرم و سریعی را برای راننده به ارمغان می آورد. با راندمان مناسب خود، مصرف سوخت و هزینه های نگهداری پایین از ویژگی های بارز آن می باشد.

 

گیربکس تیگو 7 پرو

گیربکس مورد استفاده در این خودرو نیز از نوع 9 سرعته CVT است. علاوه بر همخوانی بی نظیر با موتور خودرو دارای کمترین زمان تعویض دنده است.

بدون افت دور موتور تعویض دنده نرم و سریعی را برای راننده به ارمغان می آورد. با راندمان مناسب خود، م.رف سوخت و هزینه های نگهداری پایین از ویژگی های بارز آن می باشد.

تهویه مطبوع اتوماتیک

 

فونیکس tiggo7pro مجهز به تهویه مطبوع اتوماتیک با امکان تنظیم مجزا برای سرنشین کناری و دریچه جداگانه برای سرنشینان پشتی می باشد.

پشت آمپر دیجیتالی

 

فونیکس تیگو 7مجهز به پشت آمپر دیجیتالی با صفحه نمایشگر بزرگ 7 اینچی می باشد.

پشت آمپر دیجیتالی

این خودرو مجهز به پشت آمپر دیجیتالی با صفحه نمایشگر بزرگ 7 اینچی می باشد.

دوربین 360 درجه

 

یکی از آپشن های کاربردی  دوربین 360 درجه می باشد.  در یک نمایشگر 10.25 اینچی که می توان به محیط اطراف خودرو به طور کامل اشراف داشت.

شارژر وایرلس

 

فونیکس تیگو 7 پرو مجهز به شارژر بی سیم با حالت شاژ سریع 15 واتی می باشد.

شارژر وایرلس

فونیکس tiggo7proمجهز به شارژر بی سیم با حالت شاژ سریع 15 واتی می باشد.

باز شدن خودکار درب صندوق عقب تیگو 7 پرو

 

درب صندوق عقب با سنسور سوییچ هنگامی که سوییچ نزدیک حسگر قرار گیرد درب صندوق به صورت خودکار باز می شود.

سیستم نظارت بر فشار باد تایرها (TPMS)

 

خودرو tiggo 7 pro مجهز به سنسور TPMS است که وظیفه آن نظارت بر فشار باد تایرها می باشد . اساس طراحی و کارکرد سیستم TPMS هشدار فشار باد لاستیک بر روی خودرو بر دو اصل استوار است آگاهی دادن و هشدار به راننده در حین رانندگی از افزایش فشار بر لاستیک‌ها که خود را در متورم شدن لاستیک‌ها نشان می‌دهد .

سیستم نظارت بر فشار باد تایرها (TPMS)

مجهز به سنسور TPMS میباشد که وظیفه آن نظارت بر فشار باد تایرها می باشد. اساس طراحی و کارکرد سیستم TPMS هشدار فشار باد لاستیک بر روی خودرو، بر دو اصل استوار است. آگاهی دادن و هشدار به راننده در حین رانندگی از افزایش فشار بر لاستیک‌ها که خود را در متورم شدن لاستیک‌ها نشان می‌دهد.

تست رانندگی

جهت رزرو تست رانندگی  روی دکمه ثبت درخواست کلیک کنید.

ویدئوهای تیگو 7 پرو

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *