چرا 777 نمایندگی برتر مدیران خودرو است؟

بزرگترین نمایندگی مدیران خودرو

بازار خودرو ایران در سال‌های اخیر شرایط و ویژگی‌های خاصی را تجربه کرده که شاید آن را از بسیاری از کشورهای دیگر متفاوت جلوه می‌دهد اما باید گفت که حتی بازار خاص و منحصر بفرد خودرو ایران هم تابع یک سری از استانداردها و قواعدی است که در دنیا رعایت می‌شود.

از سال‌ها پیش کمپانی‌های خودروسازی در دنیا به این فکر افتادند که هر چه بیشتر در بازار جهانی حضور داشته باشند و به تدریج تعصب یا احساس ناسیونالیستی نسبت به این وسیله کاربردی در زندگی روزمره رنگ باخت.

در ایران هم سابقه طولانی درباره حضور خودروهای خارجی وجود دارد و تولید مشارکتی در کارخانه‌های ایرانی هم یک رویداد عادی و طبیعی بوده است.

در واقع کمپانی‌های بسیاری در ایران به ساخت خودرو روی آوردند و شرکای ایرانی برای تولید خودرو کم نبوده‌اند. شرکت مدیران خودرو نیز بیش از دو دهه است که در بازار ایران حضور دارد و مدت طولانی است که از واردات به عرصه ساخت و مونتاژ خودرو روی آورده و هم‌اکنون می‌توان مدیران خودرو را قطب سوم خودروسازی کشور دانست.

مدیران خودرو حالا سهم بزرگی از بازار خودرو ایران را در اختیار دارد و همگام با شریک تجاری‌اش یعنی کمپانی چری، همواره مسیر توسعه و کسب سهم بیشتر بازار را دنبال کرده است.

به همین دلیل است که هم‌اکنون شبکه بزرگ ارائه خدمات مدیران خودرو در کشور وجود دارد و تعداد نمایندگان این شرکت هم از مرز 150 واحد فراتر رفته ‌است.

با این حال موقعیت برخی از این نمایندگی‌ها متفاوت است و رتبه آنها نسبت به بقیه بالاتر است از جمله نمایندگی مدیران خودرو 777.

درخشش 777 به عنوان نمایندگی برتر مدیران خودرو

برترین نمایندگی مدیران خودرو

در 3 سال اخیر در میان نمایندگی‌های مدیران خودرو، نمایندگی 777 توانسته عناوین مهم و ارزشمندی را کسب کند که شاید تا به حال نمونه مشابهی نداشته است. نماینده برتر مدیران خودرو یعنی 777، در دو سال اخیر حتی توانست به عنوان بزرگترین نمایندگی فروش (ِDealership) کمپانی چری در جهان معرفی شود و این عنوان به شکل رسمی در نمایشگاه بین‌المللی خودرو شانگهای در سال گذشته به نمایندگی 777 مدیران خودرو اعطا شد.

این اتفاق در حالی رخ داد که عنوان نمایندگی برتر مدیران خودرو برای 777 نیز به دلیل رعایت استانداردهای کمپانی چری و شرکت مادر مدیران خودرو به دست آمد و به همین دلیل موقعیت 777 متفاوت از برخی دفاتر فروش خودرو است که صرفا به تجارت خودرو می‌پردازند. در 777، به عنوان نمایندگی مدیران خودرو اتفاقات بسیار متنوع و مهمی رخ می‌دهد.

مزیت‌های 777 در بین نمایندگی‌های مدیران خودرو

  1. مدیران خودرو 777، تنها نمایندگی مدیران خودرو در سطح کشور است که در گستره دو استان پرجمعیت تهران و البرز دارای 4 شعبه فعال و 4 کارشو در مراکز تجاری پرتردد است و به زودی بزرگ‌ترین شوروم چری در جهان را نیز افتتاح می‌کند.
  2. مدیران خودرو 777، از مرحله پیش ثبت‌نام تا تحویل خودرو و ارائه خدمات پس از فروش را روی میز خدمات خود قرار داده و نسبت به مشتریان محصولات مدیران خودرو احساس مسئولیت می‌کند.
  3. مدیران خودرو 777، مجوز فروش قطعی یا نقدی و اقساطی برای هر سه برند مدیران خودرو یعنی ام وی ام، فونیکس و حتی برند جدید و برتر اکستریم را در اختیار دارد و بزرگ‌ترین مرکز خدمات فنی کشور برای محصولات فونیکس در دو رده عادی و VIP تجهیز کرده است.
  4. نمایندگی 777 مدیران خودرو به لحاظ نیروی انسانی متخصص و مجرب نیز رتبه اول را در میان نمایندگی‌های مجاز مدیران خودرو با 200 نفر پرسنل مجرب در حوزه فروش، خدمات پس از فروش و سرویس‌های ادواری در اختیار دارد.
  5. مدیران خودرو 777 تنها نمایندگی مدیران خودرو باشد که توانسته در رویدادهای بین‌المللی مثل اجلاس ایران و آفریقا و اکسپو ایران به عنوان نماینده صنعت خودروسازی کشور حضور داشته باشد.
  6. مدیران خودرو 777 به عنوان یکی از معدود نمایندگی‌های برتر مدیران خودرو امکان ارائه خدمات فنی و سرویس دوره‌ای به هر سه برند ام وی ام، فونیکس و اکستریم را دارد.
  7.  در مورد اجرای طرح جایگزینی خودرو نو با خودرو کارکرده نیز مدیران خودرو 777 از معدود نمایندگی‌های مدیران خودرو است که توان اجرای این پروژه مهم و مفید برای طبقه متوسط جامعه را دارد.

بهترین خدمات پس از فروش مدیران خودرو

بنا براین با توجه به 7 ویژگی ذکر شده می‌توان به مشتریان محصولات مدیران خودرو اطمینان داد که همه نیازهای خود را می‌توانند از طریق نمایندگی 777 بعنوان برترین نمایندگی مدیران خودرو به دست بیاورند. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *