مقایسه تیگو 7 با ریگان

مقایسه تیگو 7 با ریگان


پس از کسب موفقیت در فروش پرچم‌دار محصولات چری در ایران که حدود 1.5 سال از حضورش در بازار می‌گذرد و البته در این مدت با افزایش قیمت قابل‌توجهی روبرو بوده است؛ به فروش مدل جدید این خودرو کهTIGGO 7 new نام دارد و محصول 2018 کمپانی چری است، پرداخته که در این مطلب با جزئیات آن آشنا می‌شویم. مدل جدید چری تیگو 7 (TIGGO 7) دارد با تغییرات در فضای داخلی و آپشن‌ها راهی بازار خواهد شد و نمایندگی مدیران‌خودرو 777 روز سه‌شنبه مورخ 29 آبانماه 1397 این محصول را معرفی و فروش آن را آغاز خواهد کرد.

تیگو 7

مدل جدید چری تیگو 7 جدید (TIGGO 7 new) با تغییرات در فضای داخلی و آپشن‌ها راهی بازار  شد و شرکت مدیران خودرو روز سه‌شنبه مورخ 29 آبانماه 1397 این محصول را معرفی و فروش آن را آغاز کرد.

تیگو 7
تیگو 7

از جمله تغییرات این خودرو می‌توان به رینگ‌های جدید با طراحی به روزتر، رنگ صندلی‌ها و پوشش داشبورد به رنگ قهوه‌ای تیره، در کنار پوشش درب‌ها از چرم قهوه‌ای، همچنین داشبورد خودرو از پوشش نرم و طرح جدید کنسول چری تیگو 7 جدید (TIGGO 7 new) اشاره کرد که در مجموع خودرو را لوکس‌تر کرده است. در واقع چری به هیچ‌گونه تغییر ظاهری در تیگو 7 جدید (TIGGO 7 new) اشاره نکرده و تمامی تغییرات در کابین رخ داده‌اند.

کابین تیگو 7 فعلی اگرچه طراحی یکدست و نسبتاً مدرنی دارد اما انتقاداتی هم به آن وجود داشته که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به پلاستیک‌های سفت و خشک‌ روی داشبورد و همچنین استفاده از برخی عناصر بکار رفته در خودروهای ارزان‌تر همچون ام وی ام X22 اشاره کرد. چری نیز دقیقاً همین بازخوردها را دریافت کرده و در چری تیگو 7 جدید (TIGGO 7 new) اقدام به رفع آن‌ها کرده است. در چری تیگو 7 جدید (TIGGO 7 new) بجای تریم نارنجی یا آجری رنگ روی داشبورد، صندلی‌ها و پانل درب‌ها از رنگ قهوه‌ای تیره استفاده شده که قطعاً ظاهر لوکس‌تری را به ارمغان آورده است.

شاید مهم‌ترین تغییر کابین در چری تیگو 7 جدید (TIGGO 7 new) که کاملاً کاربرپسند است حذف ترمزدستی سنتی و استفاده از ترمز پارک الکترونیکی و اتو هلد می‌باشد. استفاده از این ویژگی‌ها باعث بهبود نمای کنسول شده است.

همچنین دکمه‌های مربوط به گرم‌کن صندلی‌ها نیز تغییر یافته و اهرم گردان نمایشی که هیچ کاربردی هم نداشت حذف گردیده است. چند تغییر کوچک روی پانل درب‌ها اعمال شده که یکی از آن‌ها دستگیره‌هایی با طراحی جدید و دیگری هم پوشش لوکس‌تر با دوخت متفاوت می‌باشد. چری همچنین در نسخه چری تیگو 7 جدید (TIGGO 7 new) از متریال نرم‌تر برای داشبورد استفاده کرده که حس لوکس‌تری ایجاد می‌کند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *