ایکس پرو
x22 pro2 محصولات مدیران خودرو

شرایط فروش ایکس 22 پرو

مدل خودرو
X22 PRO 

قیمت خودرو

873.100.000

نوع موتور

3 سیلندر توربوشارژ

Layer_1

حجم موتور

1.0 لیتر

 

اسب بخار
حداکثر قدرت

102 اسب‌بخار

گشتاور

گشتاور

150 نیوتن‌متر

گیربکس

انتقال قدرت

CVT با 9 دنده مصنوعی

انتقال قدرت

دیفرانسیل جلو


مشخصات فنی خودرو ایکس 22 پرو X22 PRO

نسخه به روز شده خودرو X22 PRO یعنی X22 PRO IE براساس نیاز مخاطبان با موتور 3 سیلندر 103 اسب بخاری توربو شارژ مجهز به سیستم زنجیر تایم ، برای رانندگی آسوده و کم استهلاک طراحی شده است.

  • حجم و نوع موتور (سی سی) : ۱۰۰۰ توربوشارژ
  • تعداد سیلندر : ۳
  • انتقال نیرو : اتوماتیک CVT9
  • حداکثر سرعت : ۱۸۵
  • حداکثر گشتاور (نیوتن متر) : ۱۵۰

فرمان برقی X22pro (EPS)

این خودرو مجهز به فرمان برقی گردید که علاوه بر سهولت رانندگی با تامین نیروی مورد نظر خود از سیستمهای برقی خودرو از اتلاف قدرت موتور جهت فعال نگه داشتن پمپ هیدرولیک کاسته و در نهایت سبب افزایش کارایی خودرو می گردد. همچنین حساس بودن نرمی و یا سفتی فرمان خودرو به میزان سرعت سبب افزایش امنیت سرنشینان می گردد.

همراهان عزیز نمایندگی ۷۷۷

با تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار خواهند کرد .

سیستم کنترل فشار باد لاستیک هاX22PRO  (TPMS) 

ایکس۲۲ پرو مجهز به سیستم کنترل فشار باد لاستیک ها گردید. که با نظارت دائمی میزان باد لاستیک ها و اعلام اخطار در صورت کاهش میزان باد، و یا گرمای بیش از حد لاستیک ها امنیت راننده و سرنشینان خورو را افزایش می دهد.

 

سیستم کنترل پایداری ESP ایکس 22 پرو X22 PRO 

این خودرو مجهز سیستم کنترل پایداری گردید. این با نظارت دائم بر تعادل خودرو به محض خارج شدن کنترل خودرو وارد مدار شده است. و با کنترل سیستمهای ترمز و تنظیم میزان مناسب قدرت موتور، سعی بر برقراری تعادل و کنترل خودرو می نماید. سیستم کنترل پایداری بکار رفته در این خودرو، سبب ایجاد ایمنی بسیار بالا برای راننده و سرنشینان خودرو می شود.

سیستم اتوهلد یا Auto Hold

اتوهلد یا Auto Hold ایکس 22 پرو X22 PRO به عنوان آپشنی جهت جلوگیری از خستگی پای راننده، فرسوده شدن موتور خودرو،  صرفه جویی در مصرف سوخت، همچنین احساس راحتی بیشتر برای راننده طراحی شده است. البته کاربرد این سیستم بیشتر در مواقع ترافیک می باشد.

در حقیقت این سیستمی است که راننده را از گرفتن و رها کردن‌ های مداوم، ترمز‌ در ترافیک و… آسوده می کند. همچنین از حرکت ناخواسته خودرو در سرازیری‌ ها‌ نیز جلوگیری به عمل می آورد.

سانروف ایکس 22 پرو X22 PRO

خودرو x22 pro مجهز به سانروف گردیده است، که این آپشن علاوه بر ایجاد امکان مشاهده و لذت از آسمان بالای سر و نور خورشید، امکان تهویه سریع هوای داخل خودرو را نیز فراهم می آورد.

سیستم کنترل فشار باد لاستیک ها TPMS

ایکس۲۲ پرو X22 PRO مجهز به سیستم کنترل فشار باد لاستیک ها گردید. که با نظارت دائمی میزان باد لاستیک ها و اعلام اخطار در صورت کاهش میزان باد و یا گرمای بیش از حد لاستیک ها، امنیت راننده و سرنشینان خورو را افزایش می دهد.

 

گالری تصاویر x22 پـرو X22 PRO

ویدئو ایکس x22 پـرو X22 PRO

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *