سـوالـات متـداول

نـکات پـرداخت و زمـان پـرداخـت

1 – تمامی متقاضیان واجد شرایط با هر اولویت بندی اعلام شده در سامانه یکپارچه میبایست از تاریخ 21 تیر لغایت 25 تیر اقدام به ثبت نام اولیه و واریز وجه علی الحساب نمایند .

2- عدم ثبت نام متقاضی در این بازه زمانی به منزله انصراف ایشان از دریافت خودرو تلقی میگردد و مشتری در آینده هیچ گونه ادعا و حق اعتراضی نخواهد داشت

3 – پس از ارسال اطلاعیه، مشتری میبایست ظرف مدت 72 ساعت از زمان اعلام جهت انتخاب شرایط و صدور دعوت نامه به نمایندگی مدیران خودرو 777 مراجعه نماید .

4 – پس از صدور دعوتنامه، مشتری 72 ساعت زمان برای تکمیل وجه را دارد . در صورت عدم مراجعه مشتری در زمان تعیین شده ، درخواست خرید مشتری به صورت یکطرفه ابطال و انصراف میگردد.

5 – صدور دعوتنامه فقط یکبار امکان پذیر می باشد ، لذا مشتریان گرامی می بایست در انتخاب شرایط ، دقت لازم را به عمل آورند .

6 – قیمت در زمان ثبت نام اولیه ، علی الحساب و غیر قطعی می باشد و قیمت نهایی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص خواهد شد .

7 – امکان تغییر روش نقد و اقساط بعد از صدور دعوتنامه میسر نیست .

نـکات شرایـط اقـساط

1 – در شرایط اقساط، ۹ درصد مبلغ تسهیلات به عنوان تخفیف توسعه فروش به مبلغ پرداختی افزوده خواهد شد .

2 – در روش فروش اقساطی ، مابه التفاوت مبلغ پیش پرداخت با وجه علی الحساب ، مدت اقساط و نرخ سود تسهیالت مطابق دعوتنامه ارسالی خواهد بود.

3 – تحویل های پاییز و زمستان با موعد تحویل ۹۰ روز برای ثبت نام اقساط بعد از تایید لیزینگ است .

4 – بعد از ارسال دعوت نامه و انتخاب شرایط نقد و اقساط امکان تغییر شرایط به هیچ وجه مقدور نیست .

نکات طرح مادران و جایگزینی فرسوده

1- طرح فروش فرسوده ( جایگزینی ) و طرح فروش مادران همان طرح عادی لحاظ می شود و تفاوتی در روند ثبت نام ندارد .

2 – برندگان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده با مراجعه به ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده به آدرس nnhk.ir میتوانند فرآیند ثبت نام را انجام دهند . متقاضیان پس از این که در سایت ثبت نام کرده و مرکز مورد نظر خود را انتخاب کردند ، همراه با خودروی فرسوده خود برای ارائه مدارک ، تحویل و اسقاط خودرو به مرکز اسقاط مورد نظر مراجعه کنند .

نکــات تحـویل خـودرو

1 – تاریخ تحویل خودروهای تابستان ، احتمالا اواخر تابستان یا اوایل پاییز خواهد بود.

2 – موعد تحویل ۹۰ روز ، برای ثبت نام نقد بعد از قطعی کردن دعوت نامه و برای ثبت نام اقساط بعد از تایید لیزینگ است .

3 – تحویل های پاییز و زمستان با موعد تحویل ۹۰ روز ، برای ثبت نام نقد بعد از قطعی کردن دعوت نامه و برای ثبت نام اقساط بعد از تایید لیزینگ است .

4 – در صورتی که شرکت به هر دلیلی قادر به تحویل خودروی مورد تقاضای مشتری نباشد ، نزدیکترین مدل خودرو از لحاظ قیمت در زمان دعوتنامه به خریدار پیشنهاد می شود .