سوالات متداول

چگونه برای ثبت نام خودرو درخواست رزرو داشته باشم ؟

با مراجعه حضوری به نمایندگی یا تماس با شماره 02149781000 داخلی 1 به نزدیکترین شعبه تماس حاصل نموده تا اطلاعات فرد درخواست دهنده ثبت و پس از باز شدن سایت با شما به ترتیب اولویت صف انتظار تماس حاصل شود.

چگونه ثبت نام خودرو داشته باشم ؟ (چطور می توانم خودرو خریداری کنم؟)

فروش خودرو در حال حاضر به صورت هفتگی اعلام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مدیران خودرو ۷۷۷ تماس بگیرید .

برای پرداخت وجه به چه حسابی و چه مبلغی وجه واریز کنیم ؟

جهت پرداخت وجه می بایست با مراجعه حضوری به نمایندگی یا تماس با شماره 02149781000 داخلی 1 تماس حاصل نموده پرداخت وجه بصورت اینترنتی و یا بصورت حواله به حساب مدیران خودرو است و هیچگونه حساب شخصی در طی تمام ادوار وجود ندارد.

برای پرداخت وجه تا چه زمانی مهلت واریز وجه داریم ؟

جهت خرید نقدی پرداخت وجه خودرو تا 3 روز مهلت دارد.

برای پرداخت وجه تا چند درصد امکان پرداخت ودیعه اولیه را داریم ؟

با توجه به اعتبارسنجی مبلغ دریافتی حقوق و گردش حساب متقاضی بین 50 درصد الی 85 درصد متغییر است.

چه زمانی خودروی من لیزینگش تایید خواهد شد ؟

با توجه به محدودیت های بانک ها جهت پرداخت وام حداقل 1 ماه تاییده لیزینگ است (منوط به تکمیل بودن مدارک)و شروع زمان قرارداد اقساط پس از تاییده نهایی لیزینگ می باشد.

از چه طریقی می توان زمان واریز وام را پیگیری کرد ؟ تاییده وام من در چه مرحله ای است ؟

"قابل توجه است : با توجه به افتتاح حساب انجام شده در خصوص دریافت وام و منوط به تکمیل بودن مدارک پس از کسر کارمزد وام توسط بانک وام شما واریز خواهد شد در صورت داشتن هر گونه سوال و ابهام با شماره 02148000666 تماس حاصل فرمایید تا همکاران مرکز تماس شما را در خصوص پیگیری وضعیت تاییده وام به کارشناسان مربوطه ارتباط دهند."

"چرا وام من توسط بانک تایید نشده/پرداخت نشده است ؟ چرا پرداخت وام من توسط بانک زمانبر شده است ؟"

" همواره این مورد را در نظر داشته باشید با توجه به محدودیت های بانک ها جهت پرداخت وام حداقل بین 1 الی 2 ماه تاییده لیزینگ است. با توجه به مدارک ارائه شده و احتمال نواقص موجود در پرونده تاییده وام شما زمانبر شده است جهت پیگیری این مورد با شماره 02148000666 تماس حاصل فرمایید تا همکاران مرکز تماس شما را در خصوص پیگیری مشکلات احتمالی تاییده وام به کارشناسان مربوطه ارتباط دهند."

چرا خودرو من هنوز شاسی دریافت نکرده است ؟

"از زمان ثبت نام تا زمان صدور مجوز توسط شرکت مدیران خودرو در خرید خودرو نقدی با توجه به موجودی انبار بین 1 روز تا 1 ماه زمانبر خواهد بود. از زمان ثبت نام تا زمان تاییده حسابداری توسط شرکت مدیران خودرو در خرید خودرو اقساط با توجه به موجودی انبار بین 1 روز تا 1 ماه زمانبر خواهد بود."

چرا خودرو من شاسی شده است اما هنوز فاکتور نشده است ؟

با توجه به موجودی انبار و موعد تحویل خودرو مذکور در قرارداد بین 1 روز تا 1 ماه زمانبر خواهد بود.

چرا خودرو من شاسی شده است، فاکتور شده است اما هنوز شماره گذاری نشده است ؟

"در صورتی که شما مالک خودری دیگری هستید می بایست جرائم راهنمایی و رانندگی و همینطور عوارض ها را پرداخت نموده تا امکان شماره گذاری برای خودروی شما فراهم شود. در غیر اینصورت در صورت مشکل در احراز هویت مسکن متقاضی (سخا) فرآیند شماره گذاری تا عدم احراز متوقف خواهد شد که جهت مرتفع نمودن این مورد می توان با شماره 02149781000 داخلی 1 تماس حاصل فرمائید تا این مورد توسط کارشناس فروش مربوطه مشکل بررسی و مرتفع گردد."

چرا پلاک شدن خودرو من خیلی زمانبر شده است؟

"به علت برگشت خودرو از شماره گذاری توضیحات ذیل در خصوص علل برگشت خودرو از شماره گذاری است : در صورتی که شما مالک خودری دیگری هستید می بایست جرائم راهنمایی و رانندگی و همینطور عوارض ها را پرداخت نموده تا امکان شماره گذاری برای خودروی شما فراهم شود. در غیر اینصورت در صورت مشکل در احراز هویت مسکن متقاضی (سخا) فرآیند شماره گذاری تا عدم احراز متوقف خواهد شد که جهت مرتفع نمودن این مورد می توان با شماره 02149781000 داخلی 1 تماس حاصل فرمائید تا این مورد توسط کارشناس فروش مربوطه بررسی و مرتفع گردد."

چه زمانی خودروی من تحویل خواهد شد ؟

"پس دریافت مجوز از کارخانه فرآیند حمل خودرو و تخصیص به پیمانکار خودرو آغاز خواهد شد که بین 1 هفته تا 1 ماه فرآیند زمانبر خواهد بود. ملاک بازه زمانی تحویل خودرو زمان مذکور در قرارداد شما با شرکت مدیران خودرو است."

چرا خودروی من تحویل به پیمانکار شده است ؟

به فرآیند حمل خودرو از کارخانه تا شهر مقصد را با تریلی یا قطار را عنوان تحویل به پیمانکار میگویند که توسط شرکت مدیران خودرو و کارگزاران منتخب انجام میشود .

از زمانی که خودروی من تحویل به پیمانکار شده است حمل خودرو تا تهران چه میزان زمان خواهد برد ؟

حمل خودرو از کارخانه تا شهر مقصد طی بازه زمانی 1 هفته تا 1 ماه این پروسه با توجه نوع حمل تریلی یا ریلی متفاوت است.

چرا خودروی من در جاده و یا خیابان جریمه شده است ؟

با توجه به باگ راهور در ثبت آخرین خودروهای بارگیری شده در تریلی تمامی خودرهای آخر توسط دوربین ها جریمه و توسط مدیران خودرو پرداخت این جریمه ها انجام خواهد شد.

نوع بیمه خودروی من که خریدش بصورت نقدی یا اقساط بوده است چیست ؟

1- نوع بیمه خرید نقدی شخص ثالث است. 2- با توجه به اینکه در خرید اقساطی خودرو در رهن بانک و یا شرکت است خودرو بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خواهد شد.

خودروی من از چه زمانی بیمه شده است ؟

خودرو پس از شماره گذاری توسط شرکت کارگزار بصورت الزامی بیمه می شود.

علت بیمه شدن خودرو از زمان پلاک شدن چیست و مابه التفاوت وجه بیمه استفاده نشده من چگونه به من عودت خواهد شد ؟

"خودرو پس از شماره گذاری به علت حوادث احتمالی در کارخانه یا طی مسیر توسط شرکت کارگزار بصورت الزامی بیمه می شود. مابه التفاوت بیمه در خصوص روزهای استفاده نشده از بیمه خودرو نیز به همراه جریمه دیرکرد در همین کارت واریز خواهد شد."

بیمه نامه به چه ترتیبی دریافت خواهم کرد ؟

بیمه نامه بصورت آنلاین از طریق کدی که از طریق بیمه برای شما پیامک میکند قابل مشاهده است.

اگر کد بیمه را دریافت نکرده ایم چه اقدامی کنم ؟

در صورتی که پیامک های تبلیغاتی شما مسدود است و کد بیمه را دریافت نفرموده اید به شعب بیمه آسیا مراجعه نموده که کد بیمه و یا برگه فیزیکی بیمه خدمت حضورتان ارائه شود و یا از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی بیمه آسیا کد بیمه قابل دریافت است.

از چه طریقی می توان سند خودرو و کارت ماشینم را پیگیری کنم ؟

" پیگیری شناسنامه خودرو(سند خودرو)و کارت خودرو از طریق سایت https://najatracking.post.ir همراه با شماره پلاک خودرو امکان پذیر است. همچنین میتوانید با جستجوی واژه سامانه رهگیری مرسولات سازمانی در مرورگر خود میتوانید وارد سایت شده و رهگیری مرسولات خود را انجام دهید."

از چه طریقی می توان برای کارت سوخت ثبت نام کرد؟

"ابتدا می بایست در سامانه هوشمند خدمات دولت ثبت نام فرمائید. سپس به همراه کارت ملی و شناسنامه و کارت خودرو یا سند خودرو به همراه بیمه نامه و کدپستی به مراکز پلیس+10 مراجعه نموده تا درخواست شما برای صدور کارت سوخت ثبت و توسط شرکت ملی سوخت کارت سوخت شما خدمت حضورتان پست شود . پیگیری روند ارسال کارت سوخت نیز از طریق سایت https://najatracking.post.ir همراه با شماره پلاک خودرو امکان پذیر است. همچنین میتوانید با جستجوی واژه سامانه رهگیری مرسولات سازمانی در مرورگر خود میتوانید وارد سایت شده و رهگیری مرسولات خود را انجام دهید."

از چه طریقی می توان سند کمپانی و برگه گارانتی خودرو را دریافت کنم ؟

در زمان تحویل خودرو پس از دریافت خودرو توسط کارشناسان تحویل خودرو به خریداران نقدی خودرو اصل سند کمپانی و برگه گارانتی خودرو و به خریداران اقساطی کپی سند کمپانی و برگه گارانتی خودرو ارائه خواهد شد.

از چه زمانی گارانتی من شروع می شود ؟

روز تحویل خودرو تاریخ آغاز گارانتی خودروی شما آغاز خواهد بود.

تعداد سرویس رایگان خودرو من چند سرویس است ؟ گارانتی خودرو من چند سال ادامه دارد ؟

گارانتی خودرو از تاریخ تحویل خودرو بین 1 ماه تا 5 ماه و بین 1000 کیلومتر تا 5000 کیلومتر با توجه به نوع خودرو تمامی عناوین از جمله تعداد سرویس رایگان، سنوات گارانتی و ... متغیر است.

اگر خودروی من را تحویل نگیرم چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

درصورت عدم تحویل خودرو ، خودروی شما به پارکینگ انتقال داده میشود که پیگیری تحویل خودرو از طریق نمایندگی پس از انتقال خودرو به پارکینگ مقدور نمی باشد و هر گونه آسیب احتمالی به خودرو از عهده نمایندگی خارج است.

خودروی خود را دیر تحویل گرفته ام از چه طریقی دیرکرد تحویل خودروی خود را پیگیری کنم ؟

تا 1 ماه پس از تحویل خودرو مبلغ جریمه دیرکرد بصورت سالانه 12 درصد توسط شرکت مدیران خودرو محاسبه و صادر میشود که پس از دریافت MVM CARD با متقاضی جهت تحویل کارت تماس حاصل می شود .

MVM CARD را تحویل گرفته ام چه زمانی مبلغ در آن واریز خواهد شد ؟

"تا 1 ماه پس از تحویل خودرو مبلغ جریمه دیرکرد بصورت سالانه 12 درصد در MVM CARD واریز خواهد شد . در صورت انصراف از خرید مبلغ جریمه دیرکرد بصورت سالانه 18 درصد است. مابه التفاوت بیمه در خصوص روزهای استفاده نشده از بیمه خودرو نیز به همراه جریمه دیرکرد در همین کارت واریز خواهد شد."

چگونه خودرو را فک رهن کنم ؟

"در صورتی که لیزینگ صادره از لیزینگ ایرانیان خودر و یا کار و اندیشه باشد روند به این ترتیب است : فرآیند فک رهن درصورتی مقدور است که از موعد آخرین چک باید بیشتر از یک ماه باقی مانده باشد تا امکان صدور حواله الباقی وجوه مقدور باشد در این صورت با شماره 02149781000 داخلی 5 و یا داخلی 6 تماس حاصل نموده که در صورت امکان در شهر تهران می توان بصورت حضوری به شعبه مرکزی ایرانیان خودرو فقط با هماهنگی قبلی مراجعه نموده و در صورتی که امکان حضور مقدور نبود و یا حضور در سایر استان ها امکان پیشبرد امور بصورت غیر حضوری نیز فراهم است که در این مرحله حواله پرداخت وجه توسط کارشناس مربوطه در واحد مالی صادر و فرآیند از طریق ایمیل سازمانی انجام خواهد شد که پس از پرداخت وجه نیاز به تماس مجدد با کارشناس مربوطه که تاییده پرداخت شما بررسی شود. در این مرحله تاییده این پروسه فک رهن آغاز خواهد شد و صدور نامه فک رهن با توجه به فرآیند اداری بین 1تا 7 روز زمانبر است پس از صدور نامه مالک و یا فردی که از مالک وکالت نامه محضری دارد به نمایندگی مراجعه نموده تا چک ها و اسناد دریافت شود و فرآیند فک رهن به اتمام خواهد رسید. در صورتی که لیزینگ شما ازسایر شرکت های لیزینگ است همچون وفا و یا سایر لیزینگ ها می بایست با شماره لیزینگ مربوطه تماس حاصل کنید و در صورتی که لیزینگ شما از بانک است همانند بانک صاردات بانک تجارت بانک گردشگری به نزدیکترین شعبه مراجعه فرمائید تا روند فک رهن توسط بانک مربوطه به شما اطلاع رسانی شود."

از چه طریقی متوجه آخرین اخبار اعلامی مدیران خودرو و نمایندگی 777 باشم ؟

از طریق پیج اینستاگرام کانال تلگرامی و یا تماس با شماره 02149781000 داخلی 7 واحد مرکز تماس نمایندگی 777 همواره می توانید از آخرین اخبار اعلامی مدیران خودرو مطلع شوید.

از چه طریقی می توانم شکایت خودم را اعلام و پیگیری کنم ؟

در خصوص شکایت از مدیران خودرو با شماره 02147651 داخلی 4 واحد مرکز تماس مدیران خودرو تماس حاصل فرمائید و در خصوص شکایت از نمایندگی با شماره 02149781000 داخلی 7 واحد مرکز تماس نمایندگی 777 تماس حاصل فرمائید.

چطور با نمایندگی تماس حاصل کنم ؟

با شماره 02149781000 داخلی 1 جهت ارتباط با شعب و داخلی 7 جهت ارتباط با واحد مرکز تماس نمایندگی و داخلی 2 در خصوص ارتباط با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمائید.

چطور با واحد ارتباط با مشتریان مدیران خودرو تماس حاصل کنم ؟

با شماره 02147651 داخلی 4 واحد ارتباط با مشتریان تماس حاصل فرمائید.

چگونه با امداد خودرو تماس حاصل کنم ؟

با شماره 02149082 داخلی 1 واحد امداد تماس حاصل فرمائید.

چگونه برای سرویس خودروی سری فونکیس نوبت دریافت کنم؟

از طریق سایت https://app.mvms.ir/account/login کد نمایندگی 777 را انتخاب فرمائید و اطلاعات خودرو خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت نوبت دهی انجام و اطلاعات دریافت خدمات خدمت حضورتان ارسال شود و یا با شماره 02149781000 داخلی 2 واحد خدمات پس از فروش 777 تماس حاصل فرمائید.

کیلومتر خودرو من باید چقدر باشد که بتوانم به خدمات مراجعه کنم ؟

"سرویس اولیه بین بین 1 الی 5 ماه و 1000KM الی 5000KM سرویس ثانویه 9000KM الی 11000KM سرویس ادواری 19000KM الی 21000KM سرویس ادواری 29000KM الی 31000KM سرویس ادواری 39000KM الی 41000KM دقت داشته باشید که اگر کیلومتر خودرو5001، 11001 ، 21001 ، 31001 ، 41001 شود خودرو شما از گارانتی خارج خواهد شد. دقت داشته باشید که کیلومتر خودرو شما جهت سرویس اولیه نباید کمتر از 1000 کیلومتر باشد."