آریزو 5 اسپرت
آریزو 5 اسپرت

شرایط فروش آریزو 5 اسپرت

قیمت خودرو

1.091.200.000

آریزو 5 اسپرت

نوع موتور

4 سیلندر توربو شارژ

Layer_1

حجم موتور

1.5 لیتر

اسب بخار
حداکثر قدرت

147اسب بخار

گشتاور

گشتاور

210 نیوتن متر

انتقال قدرت

دیفرانسیل جلو

گیربکس

گیربکس

CVT با 9 دنده 

  گیربکس 9 سرعته CVT آریزو 5 اسپرت

از مهمترین تغییرات صورت گرفته در نسل جدید خودرو آریزو 5 جایگزینی نسل جدید گیربکس CVT است. بکارگیری گیربکس جدید موجب کاهش صدای تولید شده توسط گیربکس و در نتیجه کاهش نفوذ صدا به خودرو می گردد. همچنین با توجه به وزن کمتر و هماهنگی بالاتر با موتور 1500 سی سی توربو مصرف سوخت کمتر و شتاب بالاتری را برای سرنشینان به ارمغان می آورد.

گیربکس-آریزو-5-جدید
پارک-برقی-و-اتوهلد

   ترمز پارک برقی و اتوهلد آریزو 5 اسپرت

نسل چهارم آریزو 5 نیز با آپشنهای ایمنی و کمکی ترمز پارک برقی و اتوهلد مجهز گردیده است . از مزایای ترمز پارک برقی می توان به حذف کابلهایی که به صورت سنتی در خودروهای قدیمی بکار میرفت و جایگزینی آنان با سیستمی الکتریکی که کالیپر ترمز عقب را مستقیما به ecu خودرو متصل می نماید و سبب حفظ قدرت ترمز دستی با تغییرات جوی که سبب انقباض و انبساط در طول کابلهای قدیمی و کاهش قدرت ترمز دستی می شد و یا حذف تاثیر مصرف شدن لنت بر قدرت ترمز دستی می گردد. از طرفی اتوهلد که به شرط بسته بودن تمامی دربها و بسته بودن کمربند ایمنی راننده در این خودرو فعال می گردد سبب می شود که در ترافیکهای شهری در صورت ایست کامل خودرو ترمز دستی به صورت خودکار فعال شده و علاوه بر کاهش مصرف سوخت از تصادفهای احتمالی جهت درگیر بودن گیربکس در حالت D و رها شدن سهوی ترمز جلوگیری می نماید.

فرمان برقی D CUT آریزو 5 اسپرت

از دیگر به روز رسانی های مهم در نسل جدید آریزو 5 اسپرت جایگزینی فرمان برقی ساده با فرمان برقی D CUT است. فرمان برقی دی کات باعث راحتی در راهبری خودرو برای راننده و همچنین ایجاد ایمنی بیشتر در خودرو می شود حس راحتی بیشتری را به راننده و سرنشینان انتقال می دهد.

فرمان-دی-کات
صفحه-نمایشگر

صفحه نمایشگر 8 اینچی مجهز به GPS آریزو 5 اسپرت

نسل جدید آریزو 5 مجهز به دیسپلی 8 اینچ تاچ می باشد که با پاسخ سریع به تاچ سرنشینان با مجهز شدن به نویگیشن امکان مسیریابی در سراسر کشور را برای سرنشینان فراهم می آورد . از طرفی امکان کنترل سیستم ایرکاندیشن نیز توسط دیسپلی 8 اینچ در آریزو 5 اسپرت میسر گردیده است . همانند سایر محصولات عرضه شده توسط شرکت مدیران خودرو امکان سینک شدن و مشاهده محتویات تلفن همراه هوشمند بر روی این دیسپلی مهیا است .

ثبت نام غیر حضوری خودروی آریزو 5 اسپرت

با تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار خواهند کرد .

گالری تصاویر Arrizo 5 Sport

ویدئو Arrizo 5 Sport

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *