33 - معرفی کوتاه تیگو 7 (TIGGO 7) جدید

پس از کسب موفقیت در فروش پرچم‌دار محصولات چری در ایران که حدود ۱.۵ سال از حضورش در بازار می‌گذرد و البته در این مدت با افزایش قیمت قابل‌توجهی روبرو بوده است؛ به فروش مدل جدید این خودرو کهTIGGO 7 new نام دارد و محصول ۲۰۱۸ کمپانی چری است، پرداخته که در این مطلب با جزئیات آن آشنا می‌شویم. مدل جدید چری تیگو ۷ (TIGGO 7) دارد با تغییرات در فضای داخلی و آپشن‌ها راهی بازار خواهد شد و نمایندگی مدیران‌خودرو ۷۷۷ روز سه‌شنبه مورخ ۲۹ آبانماه ۱۳۹۷ این محصول را معرفی و فروش آن را آغاز خواهد کرد.۷

tiggo 7 new phot blog 02 - معرفی کوتاه تیگو 7 (TIGGO 7) جدید

مدل جدید چری تیگو ۷ جدید (TIGGO 7 new) با تغییرات در فضای داخلی و آپشن‌ها راهی بازار خواهد شد و شرکت مدیران خودرو روز سه‌شنبه مورخ ۲۹ آبانماه این محصول را معرفی و فروش آن را آغاز خواهد کرد. از جمله تغییرات این خودرو می‌توان به رینگ‌های جدید با طراحی به روزتر، رنگ صندلی‌ها و پوشش داشبورد به رنگ قهوه‌ای تیره، در کنار پوشش درب‌ها از چرم قهوه‌ای، همچنین داشبورد خودرو از پوشش نرم و طرح جدید کنسول چری تیگو ۷ جدید (TIGGO 7 new) اشاره کرد که در مجموع خودرو را لوکس‌تر کرده است. در واقع چری به هیچ‌گونه تغییر ظاهری در تیگو ۷ جدید (TIGGO 7 new) اشاره نکرده و تمامی تغییرات در کابین رخ داده‌اند. البته تنها تغییر ظاهری استفاده از رینگ‌های جدید است و در صورت وجود دیگر تغییرات ظاهری خبر آن به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

tiggo 7 new phot blog 03 - معرفی کوتاه تیگو 7 (TIGGO 7) جدید

کابین تیگو ۷ فعلی اگرچه طراحی یکدست و نسبتاً مدرنی دارد اما انتقاداتی هم به آن وجود داشته که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به پلاستیک‌های سفت و خشک‌ روی داشبورد و همچنین استفاده از برخی عناصر بکار رفته در خودروهای ارزان‌تر همچون ام وی ام X22 اشاره کرد. چری نیز دقیقاً همین بازخوردها را دریافت کرده و در چری تیگو ۷ جدید (TIGGO 7 new) اقدام به رفع آن‌ها کرده است. در چری تیگو ۷ جدید (TIGGO 7 new) بجای تریم نارنجی یا آجری رنگ روی داشبورد، صندلی‌ها و پانل درب‌ها از رنگ قهوه‌ای تیره استفاده شده که قطعاً ظاهر لوکس‌تری را به ارمغان آورده است.

tiggo 7 new phot blog 04 - معرفی کوتاه تیگو 7 (TIGGO 7) جدید

شاید مهم‌ترین تغییر کابین در چری تیگو ۷ جدید (TIGGO 7 new) که کاملاً کاربرپسند است حذف ترمزدستی سنتی و استفاده از ترمز پارک الکترونیکی و اتو هلد می‌باشد. استفاده از این ویژگی‌ها باعث بهبود نمای کنسول شده است. همچنین دکمه‌های مربوط به گرم‌کن صندلی‌ها نیز تغییر یافته و اهرم گردان نمایشی که هیچ کاربردی هم نداشت حذف گردیده است. چند تغییر کوچک روی پانل درب‌ها اعمال شده که یکی از آن‌ها دستگیره‌هایی با طراحی جدید و دیگری هم پوشش لوکس‌تر با دوخت متفاوت می‌باشد. چری همچنین در نسخه چری تیگو ۷ جدید (TIGGO 7 new) از متریال نرم‌تر برای داشبورد استفاده کرده که حس لوکس‌تری ایجاد می‌کند.

مقالات مرتبط

بدون دیدگاه

    نظر بگذارید