آموزش
آموزش

راهنمای خرید تا تحویل از مدیران خودرو 777

گام اول: تکمیل وجه حواله ثبت نامی از طریق درگاه آنلاین مدیران خودرو

جهت تبدیل به قرارداد شدن حواله ثبت نامی ، می بایست وجه پیش پرداخت یا کل بهای خودرو ( بسته به نوع ثبت نام ) از درگاه آنلاین مدیران خودرو پرداخت گردد .

*  تمامی وجوه پرداختی متقاضی مستقیما به حساب مدیران خودرو واریز میگردد *

 

 

* اندکی پس از پرداخت ، در صفحه پیگیری وضعیت خودرو مشتری وبسایت مدیران خودرو، گزینه ی “قرارداد شده” سبز می شود*

خرید اقساطی

گام دوم : مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی

جهت دریافت تسهیلات از بانک ها و لیزینگ ها، ارائه مدارک هویتی، سکونتی، درآمدی و شغلی الزامی می باشد.

شرایط عمومی

  • پوشش اقساط با درآمد قابل ارائه و مستند
  • دارا بودن شغل معتبر
  • کارت پایان خدمت برای آقایان
  • وجو دسته چک برای ضامن و متقاضی الزامیست
  •   برای آشنایی و دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این مدارک ، با توجه به بانک ارائه دهنده تسهیلات قراردادتان ، گزینه مربوطه را انتخاب نمایید.

گام سوم :تجمیع و ارسال مدارک

 جهت صرفه جویی در زمان متقاضی و تسریع در روند پرونده ،  فرآیند تایید اولیه مدارک شما در شعب 777 به صورت غیر حضوری می باشد. بنابراین متقاضی می بایست نسبت به اسکن و  ارسال مدارک هویتی ، شغلی ، درآمدی ، سخا ، ثنا و …. اعلامی خود و ضامن اقدام نماید.

  • پس از تهیه و جمع آوری مدارک مذکور در چک لیست بانک مربوطه، متقاضی می بایست نسبت به ثبت نام در  سامانه احراز هویت و احراز هویت محل سکونت خود با توضیحات ذیل اقدام نماید:

 1-  دریافت تاییدیه محل سکونت جهت صدور پلاک خودرو:

از ابتدای سال 1401 طبق قوانین راهور، جهت صدور پلاک برای هر خودرو ، می بایست مالک آن فرآیند احراز محل سکونت خود را از طریق سامانه خدمات الکترونیک انتظامی ( سخا ) انجام دهد . برای این راهنمایی بیشتر در این حصوص می توانید از فایل PDF زیر استفاده نمایید . ( لینک سخا )

در صورتی که با وجود فایل های راهنما و آموزشی ، نتوانستید تاییدیه سخا را اخذ بنمایید، میتوانید به نزدیک ترین مرکز ارائه دهنده خدمات اینترنتی(کافی نت) مراجعه کنید

در صورتی که با وجود فایل های راهنما و آموزشی ، نتوانستید تاییدیه سخا را اخذ بنمایید، میتوانید به نزدیک ترین مرکز ارائه دهنده خدمات اینترنتی(کافی نت) مراجعه کنید


2- سامانه احراز هویت ثنا

طبق قوانین اخیر بانک مرکزی هر فردی برای دریافت تسهیلات از بانک ها یا لیزینگ ها می بایست در سامانه ابلاغ قوه قضاییه ( ثنا) ثبت نام نماید تا صحت هویت ایشان نزد قوه قضاییه محرز گردد.

در صورتی که با وجود فایل های راهنما و آموزشی ، نتوانستید در سامانه ثنا ثبت نام نمایید، میتوانید به نزدیک ترین دفتر خدمات قضایی مراجعه کنید


راهنمای اسکن مدارک : جهت ارسال مدارک ذکر شده مورد نیاز در چک لیست بانک ارائه دهنده تسهیلات، می توانید از طریق اسکنرهای اداری اقدام و یا  از نرم افزارهای موبایلی استفاده کنید، در ذیل دو نمونه پیشنهادی ارائه گردیده است .

 

 


نمونه اسکن درست 

نکته : کلیه مدارک اسکن شده ، می بایست به صورت استاندارد تهیه و با کیفیت مطلوب از طریق پیام رسان های  اعلامی ذیل برای کارشناس فروش شعب 777 ارسال گردد ، در صورت عدم وجود وضوح کافی و یا عدم رعایت استانداردهای اسکن ، احتمال برگشت مدارک و طولانی شدن پروسه تایید پرونده شما وجود خواهد داشت .

کارشناس پشتیبان 1: خانم وطن دوست   | شماره تماس: 09053403286

کارشناس پشتیبان 2: خانم اکبری  | شماره تماس: 09053403290

کارشناس پشتیبان 3: خانم رژین فیروزبخت |  شماره تماس: 09937693576

کارشناس پشتیبان 4: خانم واعظ  |  شماره تماس: 09053403299

لطفا تمامی مدارک ضامن و متقاضی با فرمت PDF به صورت یکجا و از طریق یک پیام رسان ارسال شود.


گام چهارم: حضور در شعب 777

پس از اعلام اخذ تاییدیه اولیه مدارک شما توسط کارشناس پشتیبان فروش، همکاران واحد تشکیل پرونده در شعب 777 برای تعیین نوبت جهت مراجعه حضوری متقاضی و ضامن و ارائه اصل مدارک طبق چک لیست ، امضا قرارداد تسهیلات بانک، ارائه و ثبت چک و امور اداری دفترخانه با شما تماس خواهند گرفت. ضمنا متقاضی می تواند، در این مرحله نسبت به دریافت پرینت قرارداد خرید خودرو از نمایندگی نیز اقدام نماید.


تبصره : اگر فرد متقاضی یا ضامن در خارج از استان های تهران و البرز ساکن باشند، با اعلام قبلی ایشان، در صورت امکان، ادامه پروسه تایید پرونده متقاضی به صورت غیر حضوری از سمت شعب 777 صورت خواهد پذیرفت.

* پس از ارسال فیزیکی مدارک به بانک مربوطه ، در صورت صحت و کامل بودن  مدارک پرونده شما تایید خواهد شد و همزمان با پرداخت تسهیلات توسط بانک  پروسه 45 روز کاری تحویل خودرو شما آغاز خواهد شد .

 


 

* در صورت اعلام نقص مدارک از سمت بانک ، جهت جلوگیری از تاخیر در تحویل خودرو ، متقاضی می بایست در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رفع آن اقدام فرمایید .


  • برای پیگیری آخرین وضعیت قرارداد خرید خودرو خود، می توانید از طریق لینک ذیل اقدام نمایید.

پشتیبانی تحویل 

کارشناسان واحد تحویل نمایندگی 777 ظرف مدت مقرر در قرارداد، جهت تحویل خودرو با شما تماس خواهند گرفت. در صورت بروز تاخیر در تحویل خودرو با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره ثابت : 02149781

شعبه کرج - عظیمیه

کرج- عظیمیه

ارسال مدارک به شعبه عظیمیه از طریق:

شعبه تهران - سعادت آباد

تهران – سعادت آباد

ارسال مدارک به شعبه سعادت آباداز طریق:

شعبه تهران - ارگ تجریش

تهران – ارگ تجریش

ارسال مدارک به شعبه ارگ تجریش از طریق:

فرم پیش ثبت نام در سامانه یکپارچه

  • هر کد ملی فقط مجاز به یکبار ثبت نام می باشد. مغایرت کد ملی به منزله انصراف از پیش ثبت نام است.
  • حداکثر 11 کاراکتر