tiggo 8 pro max
tiggo 8 pro max
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
T8 pro max

فرصتی استثنائی برای خرید تیگو ۸ پرو مکس 

فونیکس تیگو 8 پرومکس به موتور دو لیتری توربوشارژر با تزریق مستقیم سوخت مجهز است که حداکثر 254 اسب بخار قدرت و 390 نیوتن متر گشتاور آزاد می‌کند.

گیربکس 7 سرعته دوکلاچه تر همچنان وظیفه انتقال قدرت به چهار چرخ را برعهده دارد. شتاب صفر تا صد فونیکس تیگو 8 پرومکس به صورت رسمی معادل 7.8 ثانیه اعلام شده است. همچنین این شاسی بلند متوسط در سیکل ترکیبی به ازای صد کیلومتر پیمایش، 7.2 لیتر بنزین می‌سوزاند که رقم مناسبی محسوب می‌شود.

T8 pro max

قیمت: 2,584,400,000 تومان

فرصتی استثنائی برای خرید تیگو ۸ پرو مکس 

فونیکس تیگو 8 پرومکس به موتور دو لیتری توربوشارژر با تزریق مستقیم سوخت مجهز است که حداکثر 254 اسب بخار قدرت و 390 نیوتن متر گشتاور آزاد می‌کند.

گیربکس 7 سرعته دوکلاچه تر همچنان وظیفه انتقال قدرت به چهار چرخ را برعهده دارد. شتاب صفر تا صد فونیکس تیگو 8 پرومکس به صورت رسمی معادل 7.8 ثانیه اعلام شده است. همچنین این شاسی بلند متوسط در سیکل ترکیبی به ازای صد کیلومتر پیمایش، 7.2 لیتر بنزین می‌سوزاند که رقم مناسبی محسوب می‌شود.

جهت رزرو سهمیه ثبت نام این خودرو با قیمت قطعی 

فرم زیر را پر کنید تا ظرف مدتی کوتاه با شما تماس بگیریم.

تماس با ما

تیگو ۸ پرو مکس یک کراس‌اوور بزرگ با سه ردیف صندلی است و به این ترتیب می‌تواند تا ۷ سرنشین را در خود جای دهد. از نظر ابعاد، با طول بیش از ۴.۷ متر، عملا هم سایز بعضی از شاسی‌بلند‌های بازار است و با فاصله محوری ۲.۷ متر، می‌تواند فضای کافی برای سرنشینان را فراهم کند.

یکی از اصلی‌ترین مشخصات تیگو ۸ پرو مکس، بدون شک سیستم انتقال قدرت آن است، جایی که برخلاف بسیاری از رقبا، تیگو ۸ پرو مکس به سیستم چهارچرخ محرک AWD مجهز شده است. به این ترتیب قدرت موتور این خودرو بسته به شرایط جاده، می‌تواند به محور جلو و عقب یا هر دو محور برسد. این سیستم بسیار هوشمند است و به‌خوبی می‌تواند مطابق شرایط مسیر، خود را تنظیم کند اما در عین حال راننده نیز می‌تواند از طریق تنظیم حالت رانندگی، تا حدی کنترل این سیستم را در اختیار بگیرد.

در کنار طراحی ظاهری و ابعاد بزرگ بدنه و امکانات رفاهی و ایمنی، آنچه بیش از همه باعث جذابی این خودرو می‌شود، بدون شک داخل تیگو ۸ پرو مکس است، جایی که ترکیبی از فناوری و رفاه برای راننده و سرنشینان فراهم شده است. کابین تیگو ۸ پرو مکس از چرم قهوه‌ای روشن پوشیده شده است و این چرم را می‌توان روی صندلی‌ها، داشبورد و رودری‌ها دید.

تیگو-8-پرو-مکس-IE

نکاتی که به انتخاب شما کمک بیشتری میکند.

بله این خودرو از 7 سال گارانتی کلیه قطعات همچنین  10 دوره معادل 5 سال سرویس ادواری رایگان شامل هزینه قطعه و اجرت  برخوردار است.

جعبه دنده هفت سرعته دوکلاچه تر ساخت شرکت گتراگ آلمان ،  وظیفه انتقال قدرت به 4 چرخ‌  تیگو 8 پرومکس را برعهده دارد. 

بله شما میتوانید  به صورت تلفنی و حضوری جهت بازدید مشاوره و کسب اطلاع بیشتر با همکاران ما در شعب 777 در سعادت آباد، مهرشهر، عظیمیه و ارگ تجریش در ارتباط باشید.

شرایط فروش بصورت نقد و اقساط 60 ماهه بوده که می توانید از طریق ثبت فرم این صفحه نسبت به رزرو ثبت نام این خودرو و همچنین دریافت مشاوره ار کارشناسان ما بهره مند شوید.

قیمت نقدی این خودرو 2,584,400,000 تومان می باشد.